Igor Obłoza

6,5
434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Igor Obłoza

Swoją charyzmą skradł cały film. Taka mała rola,a wrażenie robi ogromne

mrauuu11

tak jest! gość jest na ekranie 15 sekund, nie mówi ani słowa a jak pomyślę o filmie (który resztą bardzo mi się podobał) to przed oczami mam jego twarz.
szacun

użytkownik usunięty
pochanka

Przecież on gada z Johannem i pyta czy jest przestępca.
W szpitalu całuska do Alicji wysyła ten: http://www.filmweb.pl/person/Enno+Kalisch-1755086.
No chyba, że coś mi się pomyliło, ale oglądałam ostatnio jeszcze raz ten film i tak mi się wydaje, że to on. Już sama nie wiem. Wszyscy ci dirlewangerowcy byli dla mnie straszni!

nie drogie dziecko, nie masz racji - to są 2 różne role, dwóch różnych aktorów.
nie wiem jak można mieć takie problemy z rozróżnianiem twarzy.

użytkownik usunięty
suszyMie

Stara mamusiu, no to o tym mówię, czytać nie umiesz?
Ten jeden to jest ten "gorszy" a ten drugi to jest ten przystojniak.

nie drogie dziecko, nie masz racji.
Igor Obłoza to ten, który przesyła całusa.
Enno Kalisch to ten, który rozmawia z Johannem.

użytkownik usunięty
suszyMie

No to na odwrót. Też mi różnica. Wiem że to są dwaj różni aktorzy. Idź do mamy niech ci wytłumaczy co przeczytałaś...

pochanka

Dokładnie!

mrauuu11

Zgadzam się w 100%. Po scenie, w ktorej wystąpił juz do końca filmu o nim myslalam, a po powrocie do domu od razu zaczęłam szukać aktora odgrywajacego ta role. ;) Pomijając sama jego buzie, przez ten gest wykonany przez niego, utkwił mi on jeszcze bardziej w pamięci.

mrauuu11

no, idealna twarz do grania zbirów ;) Nawet mnie troszkę przestraszył (a może bardziej obrzydził), na miejscu Alicji dałabym mu kolanem w jaja jakby tylko zaczął się do mnie dobierać. Właśnie zastanawiałam się, skąd oni biorą te wszystkie "zakazane gęby" do filmów.

ErienTulcawende

ale wypadł świetnie!

mrauuu11

K... dokładnie to samo chciałem napisać!!! Z całego filmu on zapadł mi w pamięć najbardziej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones