PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 329 063
oceny
7,9 10 1 329063
7,7 39
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Oglądałem

ocenił(a) film na 9

Oglądałem i zawiodłem się.Najgorsze efekty specjalne jakie widziałem,lecz spodobała mi się gra aktorów i oczywiście mojego ulubionego bohatera Lorda Vadera.

kacper koterba

cud że wogule tam były jakieś efekty :)

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Cud to będzie jak przestaniesz się udzielać na forum Diablicooo.

ocenił(a) film na 9
kacper koterba

Obejrzyj "Flash Gordon" Mike'a Hodgesa, to film o 3 lata młodszy od "Nowej nadziei", wtedy porozmawiamy o efektach specjalnych :)

DarthDream

Obejrzyj o 9 lat starszą "Odyseję kosmiczną" :)

ocenił(a) film na 10
kacper koterba

No cóż jest to stary film, więc efekty, na czasy dzisiejsze są słabe, ale i tak mnie się podobają, są moim zdaniem lepsze od efektów w dzisiejszych czasach, nie przepadam za efektami komputerowymi, CGI, itp, wole takie organiczne efekty.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Jacob Voorhees

Popieram. Za pomocą animacji komputerowych można teraz stworzyć dosłownie wszystko. Kiedyś było inaczej i dlatego to właśnie efekty specjalne z filmów z lat 60., 70. i 80. robią na mnie większe wrażenie. Wtedy trzeba było być pomysłowym i kreatywnym, teraz wystarczy posiedzieć trochę przy kompie.

ocenił(a) film na 9
DarthDream

Popieram DarthDream i JacobVoorhees w 100%. Dzisiejsze efekty specjalne nie robią na mnie takiego wrażenia bo są po prostu sztuczne. Efekty ze starej trylogii Gwiezdnych Wojen wydają mi się bardziej naturalne.

kacper koterba

https://paczaizm.pl/lubisz-gwiezdne-wojny-co-to-gwiezdne-wojny-pulp-fiction/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones