PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 328 861
ocen
7,9 10 1 328861
7,8 38
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

..ale nadal klasyk :)

ocenił(a) film na 8
TheDrolix

Dokładnie :) lecz niektóre sceny to majstersztyk i bardzo dobra gra aktorska Petera Custhinga

ocenił(a) film na 8
TheDrolix

Najgorsze ze Starej Trylogii to są te miśki na Endorze pokonujące szturmowców.

ocenił(a) film na 10
TheDrolix

Zdecydowanie nie.

TheDrolix

Moim skromnym zdaniem ze starej trylogii najsłabszy jest Powrót Jedi, momentami trochę przesadzony (akcja w pałacu Jabby i łatwość, z jaką Ewoki pokonywały szturmowców), aczkolwiek ma też wiele świetnych scen.

ocenił(a) film na 10
TheDrolix

Ja ją cenię najbardziej. Widziałem jako pierwszą. Wprowadziła mnie w ten świat, pokazała jak się poznają bohaterowie, rozbudziła ciekawość, pokazała Vadera. Nie wyobrażam sobie by moglo byc cos lepiej zrobione. Dziękuję za Nową Nadzieję. Wiwat Nowa Nadzieja!!! Wiwat MOC!!! Wiwat!!!Wiwat!!!Wiwat!!!

ocenił(a) film na 10
TheDrolix

Na poważnie uważasz Nową nadzieje za najgorszą część ? Żadna z części sw w wykonaniu disneya NIE dorówna sw lucasa ,jego części sw są nieśmiertelne i są prawdziwymi sw .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

"Najgorsza ze Starej Trylogii"

ocenił(a) film na 10
TheDrolix

Jeżeli tak uważasz to ; Czemu Nową Nadzieje oceniłeś na 9 ? To jest brak logiki

Gokussb

Logiki to chyba brakuje tobie. Może dwie pozostałe części ocenia na 10/10? Wystarczy, by "Nowa nadzieja" z 9/10 była dla niego najgorsza z tej trójki.

ocenił(a) film na 9
TheDrolix

najgorszy to ewidentnie "Powrót Jedi". jeśli chodzi o najlepszy to można się kłócić między "Nową nadzieją", a "Imperium..."

ocenił(a) film na 8
MichaelGrzesiak

Dokładnie

ocenił(a) film na 9
MichaelGrzesiak

Pełna zgoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones